• Telefon +90 212 422 82 82
  • Açık Saatler Pzt. - Cmt. : 09:00 - 19:00

Ödül Gecelerimiz

Dada Medya Organizasyon

Altın Taç Ödülleri

Kahya Medya ve Dada Medya Grubun 2019 yılında düzenlemiş olduğu gecenin ikincisi 2020 yılında İstanbul Portaxe ' de tekrar gerçekleşti. Erken yaşta gelin edilen kız çocuklarına farkındalık yaratma amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda '' Hep birlikte, Gelin etmeyin Gelin Eğitelim '' sloganıyla ön plana çıkarıldı. Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Dilay Korkmaz’ın gerçekleştirdiği gecede uluslararası bir çok kardeşlik ödülü ülke başkanları ve temsilcileri tarafından güzel mesajlar ile teslim alındı. Çok keyifli anların yaşandığını organizasyon , keyifli bir after parti ile sona erdi.

İncele

Dada Medya Organizasyon

Altın Portal Ödülleri

Dada Medya Grubunun Organizatörlüğünü yaptığı Altın Portal Ödülleri ve daha sonraki tarihlerde gerçekleşecek ödül geceleri , Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor. Altın Portal Ödülleri Kahya Medya ve Dada Medya Grubun iştirakıyla 2018 yılında İstanbul Portaxe de Down Sendromlu Bireylere Farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenmiştir.

İncele

Dada Medya Organizasyon

Altın Boğaz Ödülleri

Kahya Medya ve Dada Medya Grubun 2019 yılında İstanbul Portaxe ' de Altın Boğaz Ödülleri 'nin ilk etabı Tayfun Kahya, Doğukan Cihantimur, Gizem Deniz Kirişçi 'nin organizatörlüğünde gerçekleşti. Farkındalık geceleriyle imzasını atan medya grubumuz bu geceyi 'Down Sendromlu Süper İnsanlar 'a farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenmiş olup birçok sanatçı ve başarılı iş insanına ödüllerini takdim etti. Gecede birçok ünlü sanatçı, bulundukları sektörde liderleşmiş markalar ve sektöre yön veren başarılı isimler yer aldı.

İncele

Dada Medya Organizasyon

Turkiye Vizyon Ödülleri

Kahya Medya ve Dada Medya Grubun 2019 yılında İstanbul Portaxe ' de Türkiye Vizyon Ödülleri 'nin ilk etabı Tayfun Kahya, Doğukan Cihantimur, Gizem Deniz Kirişçi 'nin organizatörlüğünde gerçekleşti. Farkındalık geceleriyle imzasını atan medya grubumuz bu geceyi 'Down Sendromlu Süper İnsanlar 'a farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenmiş olup birçok sanatçı ve başarılı iş insanına ödüllerini takdim etti. Gecede birçok ünlü sanatçı, bulundukları sektörde liderleşmiş markalar ve sektöre yön veren başarılı isimler yer aldı.

İncele

Dada Grup Kimdir?

Dada Grup sizi sektörün lider konumuna taşıyabilecek bir organizasyon firmasıdır. Dada Grup Medya'nın Organizatörlüğünü yaptığı Altın Portal Ödülleri, Altın Taç Ödülleri, Altın Boğaz Ödülleri, Türkiye Vizyon Ödülleri, Türkiye Anlat Bakalım ve sonraki tarihlerde gerçekleşecek ödül geceleri, sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor. Bu sayede gücünüze güç katmak kaçınılmaz oluyor.

Neden Dada Grup’u Tercih Etmelisiniz?

Dada Grup olarak firmamızın en hassas olduğu konuların başında şeffaflık ilkesi yer almaktadır. Bunun nedeni ise, şeffaf bir işletmenin kişi ve firmalara karşı her konuda dürüst olmasıdır. Bu ilkemiz sayesinde, kişi ve firmalar ile sıkı ve güçlü bir iletişime sahip olabiliyoruz. Bizi tercih eden ve bize güvenen kişi ve firmaların düşünceleri de bizim için her zaman önemli olmuştur. Bu nedenle hizmetlerimizle alakalı şikayet, öneri ve diğer tüm konular için bizi arayabilir, mesaj bırakabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için her zaman önemlidir.

Dada Grup Sizlere Hangi Hizmetleri Sunar?

Dada Grup www.dadagrup.com çatısı altında;

Hizmet ve projeleri ile sizin için en ideal stratejileri belirler ve sunar.

Siz de ayrıcalık dolu dünyamıza katılmak için hemen bize ulaşın, farkı hissedin.